مقدمه ای در مورد فعالیت شرکت :

دوشنبه 9 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 03:59 ق.ظ

سخنان مدیر عامل :


با سلام وصلوات بر محمد وآل محمد :


برای اجرای عدالت اجتماعی هیچ ابزاری سر آمد تر از قانون واجرای قانون نخواهد بود .از این رو تدوین قانونی بر اساس تحقق عدالت و رعایت منافع جمعی و پاسخگوئی آحاد اجتماعی دغدغه قانون گذار میباشد.


یکی از مهمترین راهکارهای موثر در اجرای قانون ودر نتیجه حاکمیت اصل مذکور اطلاع رسانی  است.


این وظیفه در مورد قوانین ومقررات حاکم بر بخش تعاون ضروری تر وحیاتی تر به نظر میرسد. زیرا مردمی ترین رکن اقتصاد کشور بخش تعاون بوده وتوده مردم عمدتا مخاطب قوانین ومقررات بخش تعاون هستندو ثانیا قوانین ومقررات این بخش از پراکندگی  وتنوع خاصی بر خوردار است.

 

وجود مقرراتی در قانون اساسی و قانون تجارت و قانون مالیاتهای مستقیم و قانون اجرای سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی وقانون صادرات و واردات و... بیانگر تنوع مقررات حاکم میباشد.


حال در راستای تحقق اصل 43 و44 قانون اساسی این مجموعه در  ابتدا قصد اطلاع رسانی و سپس خدمات رسانی و مشاوره واجرائی نمودن این فعالیت ها در زمینه های(1_ صنعت 2_عمران 3_ نیرو 4_ بازرگانی 5_ فن اوری های نوین 6_ ساختمان و ... )به صورت خرد وکلان را  در سطح کشور دارد.

 

در انتها  امید است تا گامی مثبت در  راه آبادانی و اشتغالزایی عمومی ودر نتیجه داشتن اقتصادی شکوفا در  همه زمینه ها داشته با شیم .


این امر تحقق نمی پذیرد مگر با داشتن سرمایه در جهت اجرایی نمودن اهداف اجرایی  حال سرمایه بخش خصوصی یا  با دریافت تسهیلات دولتی .


این مجموعه در هر دو زمینه فعالیت دارد  و دست یاری به سوی  تمام احاد مردم دراز نموده و با آغوشی باز آماده همکاری  با تمام ارگانهای دولتی و خصوصی وافرادی که  توان کار کردن دارند ولی سرمایه  در اختیارشان نیست تا با یاری هم توانی مضاعف به کار افرینان کشور بدهیم.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo